Театральні перформанси
Голос пронизує усю програму цьогорічного фестивалю. Минуле, що назавжди змінило історію не тільки Києва, а й усього світу, зазвучить в нашій театральній програмі голосами історії Бабиного Яру.

На нас очікує поетично-музичний перформанс за збіркою Маріанни Кіяновської «Бабин Яр. Голосами».

Задум цього проєкту належить американо-українському режисеру Олегу Ліпцину. Поряд з професійними акторами до вистави долучилися звичайні люди, яких торкнулася ця тема, щоб у щирих спільних художніх зусиллях спробувати співвіднести наше сьогоднішнє життя й світовідчуття з долями минулого. Монологи-сповіді стануть можливістю розгледіти Бабин Яр в собі. Розуміючи горе, подарувати собі надію, бажання любити життя, вірити в краще...

«Голоси» стануть не просто прем'єрою. Це – спільна пам'ять. Це – віра в те, що життя триває, незважаючи ні на що!
Маріанна Кіяновська – українська поетеса, письменниця, перекладачка та дослідниця літератури.
Олег Ліпцин - американський та український театральний режисер, актор, дослідник театру і педагог.
Театральна програма
Учасники
Олег Ліпцин
Американський та український театральний режисер, актор, дослідник театру і педагог. Один із засновників Московського театру Школа Драматичного Мистецтва, засновник і художній керівник авангардного київського театру Театральний Клуб (1988—1997), художній директор творчого об'єднання Міжнародний Театральний Ансамбль (ITE), керівник Семінару Ігрового Театру (СІТ), лауреат ряду театральних премій, кандидат мистецтвознавства.

Основні режисерські роботи: «Антігона» Софокла, «Я» Хвильового, «Дюшес» Джойса, «Стара» Гоголя/Хармса, «Вишневий сад» Чехова, «Хто боїться Вірджинії Вульф» Олбі, «Гравці» Гоголя, «Крик» Уільямса, «Ніс» Гоголя, «Три сестри» Чехова, «Шинель» Гоголя, «Ендгейм» Беккета, «Колекціонер» Фаулза.

Основні акторські роботи: Син в «Шести персонажах» Піранделло, Ставрогін в «Бісах» Достоєвського, Барон в «На дні» Горького, Енкіду в «Гільгамеші», Клов в «Ендшпілі» Беккета, Брехт в к/ф «Свідок #11».

У співавторстві з О.Живовою подготував і випустив двутомник творчого доробку видатного педагога і теоретика театру М. Буткевича, опублікував ряд статей по ігровій методиці.

З середини 90-х років живе у США, займається постановчою та педагогічною діяльністю в таких країнах, як США, Україна, Австрія, Франція, Росія, Тайвань.