Дитячі програми
Як реагує дитина на несподіване падіння та збиті колінки? Діти сприймають такі життєві негаразди як пригоду, а не катастрофу. Вони вчать нас такому необхідному правильному ставленню до труднощів та обставин.

Торік на фестивалі було багато родин із дітьми і, спостерігаючи за малюками, ми зрозуміли, що наймолодші залишилися без своєї програми, наче без десерту на свято. Цьогоріч ми врахували це і з любов'ю підготували захопливі події. ⠀
Малюки від 8 місяців та їх батьки зможуть взяти участь в інтерактивних театралізованих перформансах «Кольорові ігри» і «ТІК-ТАК».

Підлітки, як драйвери суспільства, теж не залишаться поза увагою. Нова генерація з креативним мисленням зможе долучитися до простору архітектурної освіти ARCHIKIDZ і зустрітися з прогресивними та масштабно мислячими сучасними архітекторами.
А творчі майстер-класи «Місто майстрів» передбачають участь і малюків, і підлітків, і дорослих.
Дитяча програма
Учасники
Громадська організація "Творчий дім"
Громадська організація "Творчий дім" в 2019 році розпочала новий етап діяльність. Розвиток компетентності учасників громадянського суспільства засобами мистецтва та творчості є головною метою організації. Ми підтримуємо проекти, адресовані людям різного віку. Проект "Перша вистава / Persha vystava" презентує досвід партнерства з литовським хореографом Біруте Банявічуте в напрямку "театр, що сприяє розвитку" та адресований глядацькій аудиторії родин з дітьми віком від 0 до 3 років. Цей проект має освітню та перформативну складову, поєднує учасників з різних регіонів України.

Ми прагнемо розвивати сучасні компетентності учасників громадянського суспільства засобами мистецької діяльності та творчості.
ARCHIKIDZ
Всеукраїнський фестиваль архітектури для дітей, який сприяє розвитку креативного мислення та навичок майбутнього у дітей. Історія фестивалю в Україні датується 2017 роком. Тоді архітектурне свято вперше відбулось у Києві. Починаючи з 2018 року і дотепер ARCHIKIDZ! — це не лише фестиваль, а й програма архітектурної освіти Національного центру "Мала академія наук України" центру наукової освіти UNESCO. Однією з провідних задач програми є збагачення шкільної програми вивченням предметів крізь призму архітектури.
Арт-майстерня
Арт-майстерня Дому Майстер Клас, яка ось уже 10 років проводить різноманітні майстер-класи для дітей і їх батьків, спеціально для фестивалю приготувала безліч цікавих творчих завдань. Художники допоможуть втілити в життя найсміливіші фантазії і творчі ідеї і ваші діти підуть додому просвітлені та з шедеврами, зробленими власними руками.